Hakkımızda

Efor Çelik Kapı

Sursan Metal ve Ağaç İşleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bir markasıdır. 1997 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Çelik Kapı ve endüstriyel kapı üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin en eski çelik kapı üreticilerinden biridir.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 12.500 m2 ve Kayseri Serbest Bölgesinde 10.000m2 olmak üzere 2 ayrı üretim tesisine sahip olan firmamızın yıllık üretim kapasitesi 60.000 adet çelik kapıdır.

Modern ve dinamik yapısı ile teknolojik üretim yapan firmamız, sürekli yenilenen ve geniş ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı pazarlara hakimdir ve satış payını sürekli artırmaktadır.

Yurt içinde 12 şehirde ,kendi şubesi ve showroomlarına sahiptir. Buralarda profesyonel satış, pazarlama, motaj ve teknik ekipleri ile anahtar teslimi İşler yapan firmamız, ülkemizin küçüklü büyüklü marka inşaat projelerine efor çelik kapı kalitesini buluşturmuştur ve işortağı olmuştur. Geniş bir bayii ağınada sahip olan firmamız, gerek perakende ve gerekse toplu konut işlerinde aranan bir marka haline gelmiştir.

Toplam üretiminin %40'ını ihraç eden firmamız, ihracatta da öncü konumundadır. 15 ülkeye ürettiği çelik kapıları ulaştırarak ülke ekonomisine ve tanıtımına da büyük katkı sağlamaktadır.

Önce kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, toplam kalite yönetimini, üretimin ve yönetimin her safhasında uygulamaya çalışıyor. Bu amaca destek olarak ürünlerinin hepsi garanti belgesine ve TSE belgelerine, Tesis ve üretim olarakta Kalite Yönetim Sistemi ISO:9000, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS:18001 ve Çevre Yönetim Sistemi ISO:14000 belgelerine sahiptir.

EFOR ÇELİK KAPI

Yönetimden Mesajlar

 • 20 yıllık tecrübemiz, müşteri memnumiyetini ilke edinen üretim ve servis anlayışımız ile Efor çelik kapı olarak, müşterilerimizin güvenliğini sağlayıp huzurlu bir ortam yaratmaktayız.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu
 • Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 12.500 m2 ve Kayseri Serbest Bölgesinde 10.000m2 olmak üzere 2 ayrı üretim tesisine sahip olan firmamızın yıllık üretim kapasitesi 60.000 adet çelik kapıdır.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu
 • Modern ve dinamik yapısı ile teknolojik üretim yapan firmamız, sürekli yenilenen ve geniş ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı pazarlara hakimdir ve satış payını sürekli artırmaktadır.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu