Proje & Toplu İşler

Anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Türkiye’nin heryerinde Toplu konut ve Taahhüt işleriniz için, çelik kapı, yangın kapısı (Sertifikalı), metal kapılar, elektrik odası kapıları, depo kapıları, şaft kapakları gibi bütün metal kapı işlerinizi, firmamız bünyesinde bulunan teknik ve montaj ekiplerimiz ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

20 yıllık tecrübemiz ve Türkiye genelinde fabrikamıza ait şubelerimiz ile Projelerinizi bize teslim edebilirsiniz. Teklif almak ve detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Efor Çelik Kapı
EFOR ÇELİK KAPI

Yönetimden Mesajlar

 • 20 yıllık tecrübemiz, müşteri memnumiyetini ilke edinen üretim ve servis anlayışımız ile Efor çelik kapı olarak, müşterilerimizin güvenliğini sağlayıp huzurlu bir ortam yaratmaktayız.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu
 • Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 12.500 m2 ve Kayseri Serbest Bölgesinde 10.000m2 olmak üzere 2 ayrı üretim tesisine sahip olan firmamızın yıllık üretim kapasitesi 60.000 adet çelik kapıdır.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu
 • Modern ve dinamik yapısı ile teknolojik üretim yapan firmamız, sürekli yenilenen ve geniş ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı pazarlara hakimdir ve satış payını sürekli artırmaktadır.

  Efor Çelik Kapı
  Yönetim Kurulu